niedziela, 12 czerwca 2016

Witaj Lato #1

Cześć!

Zamknij oczy. Czujesz rosnącą temperaturę powietrza i ciepły wiatr okalający Twoją twarz z każdej strony? Czujesz promienie słońca przebywające z Tobą od rana do nocy? Czujesz nadchodzące lato?

Otwórz oczy, spójrz w górę. Widzisz niebo błękitne jak morze? Spójrz przed siebie. Widzisz otaczające Cię kolory? Widzisz nadchodzące lato?

Zamknij oczy, słuchaj. Słyszysz świergot ptaków budzących Cię każdego ranka? Słyszysz szum drzew, które lekko kołyszą się na wietrze? Słyszysz nadchodzące lato?

Jeżeli odpowiedziałeś na wszystkie te pytania twierdząco to nie mam Ci nic więcej do powiedzenia jesteś wolny! Jeżeli jednak masz jakieś wątpliwości to przygotuj sobie coś do przekąszenia i picia, usiądź wygodnie w fotelu i zaczynamy!

Przygotowałam dzisiaj dla Ciebie małą letnią... no... prawie letnią mieszankę wybuchową!

Zapraszam :)
Wzbić się w powietrze i latać z kwiatka na kwiatek raczej się nie da. Nie jesteś tak mały i lekki jak motyl no i przede wszystkim nie masz skrzydeł, ale spójrz na niego lepiej z nim latać czy go podziwiać? Zobacz ile ma w sobie kolorów i jaki jest piękny. Zdecydowanie wolę go podziwiać :)


Czerń i biel wcale nie odbiera kwiatom ich uroku, wręcz przeciwnie jeszcze bardziej im jego dodaje :)


Czemu fotografowanie kwiatów jest takie przyjemne? No zobacz sam. Każdy kwiat w tym poście czy na Twoim podwórku jest inny. Nie ważne czy jest tego samego gatunku zawsze znajdziesz jakąś różnicę, choćbyś się przyglądał godzinami ale w końcu znajdziesz. Tak samo jest z ludźmi. Każdy z nas jest inny. Każdy ma swoją tajemnicę, każdy jest piękny.
Na zakończenie masz dwie opcje do wyboru. Pierwsza możesz wziąć kocyk, zimny napój i iść się  spać w cieniu jak kot na zdjęciu powyżej. Druga opcja jest taka, że możesz wziąć kocyk, zimny napój i isć się opalać na słoneczku.


Mam nadzieję, że moja letnia mieszanka kolorów przypadła Ci do gustu :) 
Zostaw coś po sobie jak tu zajrzysz, będzie mi bardzo miło :) 

Do zobaczenia! :)
Czytaj dalej »

8 komentarzy :

 1. Jaka cudna mieszanka, inspirująca. Właśnie za takie kolory, klimaty kocham wiosnę i lato.
  Super.

  Zapraszam -> hot-schot.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie piękne zdjęcia! Masz rację, każdy kwiat jest inny i widzimy to dopiero, gdy chwycimy aparat. :) Uroczy ten kociak!
  KRYSIASTYLE.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładne zdjęcia :)
  www.jeilliebean.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne zdjęcia i fachowy model :)

  OdpowiedzUsuń