O mnie

Początkująca fotografka i pisarka. Jednym słowem - amatorka :)
Staram się jak mogę rozwijać swoje pasje, stąd ten blog. Dużego doświadczenia nie mam ani w fotografii ani w pisaniu. Nie znam się również na edytorach zdjęć i grafice, z polskiego też czempionem nie jestem, ale jakoś sobie radzę. 

Uwielbiam fotografować naturę, niekoniecznie ludzi. Ludzi wolę raczej opisywać stąd kilka opowiadań, które napisałam z czego fragment jednego z nich pt. "Telefon" znajduje się w książce pt. "Portret ze słów". Książka została wydana na potrzeby XXXI Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości im. Wandy Chotomskiej, w którym zostałam laureatką. 


W fotografii nie mam zbyt wielu osiągnięć, ale w przyszłości mam zamiar to zmienić. Na razie uczę się na swoich błędach. Raz się wspinam, raz upadnę, ważne, żeby się nie poddawać!

Jestem dosyć specyficzną osobą, o trudnym charakterze. Mam swoje zdanie i nie boję się go wyrażać. Czasami są przez to problemy, ale życie bez problemów byłoby nudne. 
Patrzę na świat raczej optymistycznie, czasami mam chwile załamania, ale to chyba każdy tak ma. Dużo do szczęścia nie jest mi potrzebne. Wystarczy aparat, kartka papieru, samochód i zatankowany do pełna bak, żeby można było jechać jak najdalej... no to w sumie jednak trochę potrzebuję do tego szczęścia :)

Lubię być inna od wszystkich i taka sama jak wszyscy. Lubię się wyróżniać z tłumu i się w niego wtapiać. Lubię się nudzić i robić, aż za wiele. Lubię płakać kiedy się śmieję i śmiać się z tego, że płaczę. Lubię być sama i z kimś. Lubię pogrążać się w myślach, marzeniach. Mam swój świat. Lubię swój świat. Jest szczery, prawdziwy, przepełniony szczęściem i miłością, bólem i rozgoryczeniem. Jest sprzeczny, inny. Jest mój.  

Trochę to wszystko trudne do pojęcia, ale to cała ja :)Czytaj dalej »

1 komentarz :

  1. başarılar dilerim yola çıkmak başarmanın yarısıdır. yola devam ve en güzeli fotoğrafla selamlar iyi günler dilerim.

    OdpowiedzUsuń